FOX TV Türksat Frekans Bilgisi

FOX TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı FOX TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FOX TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FOX TV Türksat Frekansı Nedir?

FOX TV kanalı kapandı mı?

FOX TV kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek FOX TV kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi


FOX TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

FOX TV kanalının ismi NOW olarak değişmiştir. NOW frekans bilgileri için: NOW Frekans

Kanal AdıFOX TV
Frekansı12336
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR5520
FEC3/4
Paket İsmiFOX TV
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz


FOX TV kanalının Türksat frekansı nedir?

FOX TV Kanalı 12336 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 5520 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. FOX TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

FOX TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FOX TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FOX TV paketinde bulunan FOX TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FOX TV Kanal Bilgileri

FOX TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FOX TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.