FOX TV HD Türksat Frekans Bilgisi

FOX TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı FOX TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FOX TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FOX TV HD Türksat Frekansı Kaç?

FOX TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı FOX TV HD
Frekansı12328
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR6666
FEC2/3
Paket İsmiFOX TV HD
TipHD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

FOX TV HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
FOX TV 12336 H - Yatay TR 5520 3/4 T4A FOX TV


FOX TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

FOX TV HD Kanalı 12328 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 6666 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. FOX TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

FOX TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FOX TV HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FOX TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FOX TV HD paketinde bulunan FOX TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FOX TV HD Kanal Bilgileri

FOX TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FOX TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.