FRANCE 24 HD Türksat Frekans Bilgisi

FRANCE 24 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı FRANCE 24 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FRANCE 24 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FRANCE 24 HD Türksat Frekansı Kaç?

FRANCE 24 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı FRANCE 24 HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreIrdeto
Güncelleme20.03.2023

FRANCE 24 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

FRANCE 24 HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. FRANCE 24 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

FRANCE 24 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FRANCE 24 HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FRANCE 24 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan FRANCE 24 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FRANCE 24 HD Kanal Bilgileri

FRANCE 24 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FRANCE 24 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.