FX HD Türksat Frekans Bilgisi

FX HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat Türksat 4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı FX HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FX HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FX HD Türksat Frekansı Nedir?

FX HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıFX HD
Frekansı12461
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20800
FEC3/4
Paket İsmiFOX INT HD PAKET
TipHD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreIRDETO

Kanalın Diğer Frekansları:

FX HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
FX HD 12196 H - Yatay Doğu 10400 3/4 T4A FOX INT HD PAKET
FX HD 11880 H - Yatay Doğu 20000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET-2


FX HD kanalının Türksat frekansı nedir?

FX HD Kanalı 12461 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20800 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. FX HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

FX HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FX HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat Türksat 4A uydusunda FOX INT HD PAKET paketinde bulunan FX HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FX HD Kanal Bilgileri

FX HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FX HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.