GAZİANTEP OLAY TV Türksat Frekans Bilgisi

GAZİANTEP OLAY TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GAZİANTEP OLAY TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel GAZİANTEP OLAY TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. GAZİANTEP OLAY TV Türksat Frekansı Kaç?

GAZİANTEP OLAY TV kanalı kapandı mı?

GAZİANTEP OLAY TV kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek GAZİANTEP OLAY TV kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

GAZİANTEP OLAY TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı GAZİANTEP OLAY TV
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
ŞifreŞifresiz

GAZİANTEP OLAY TV kanalının Türksat frekansı nedir?

GAZİANTEP OLAY TV Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. GAZİANTEP OLAY TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GAZİANTEP OLAY TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

GAZİANTEP OLAY TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GAZİANTEP OLAY TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan GAZİANTEP OLAY TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ GAZİANTEP OLAY TV Kanal Bilgileri

GAZİANTEP OLAY TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. GAZİANTEP OLAY TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.