GBEDU TV Türksat Frekans Bilgisi

GBEDU TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı GBEDU TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel GBEDU TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. GBEDU TV Türksat Frekansı Kaç?

GBEDU TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı GBEDU TV
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.03.2023

GBEDU TV kanalının Türksat frekansı nedir?

GBEDU TV Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. GBEDU TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GBEDU TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

GBEDU TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GBEDU TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan GBEDU TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ GBEDU TV Kanal Bilgileri

GBEDU TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. GBEDU TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.