GENÇ TV KIBRIS Türksat Frekans Bilgisi

GENÇ TV KIBRIS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı GENÇ TV KIBRIS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel GENÇ TV KIBRIS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. GENÇ TV KIBRIS Türksat Frekansı Kaç?

GENÇ TV KIBRIS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı GENÇ TV KIBRIS
Frekansı12610
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR20830
FEC3/4
Paket İsmiTURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

GENÇ TV KIBRIS kanalının Türksat frekansı nedir?

GENÇ TV KIBRIS Kanalı 12610 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 20830 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. GENÇ TV KIBRIS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GENÇ TV KIBRIS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

GENÇ TV KIBRIS kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GENÇ TV KIBRIS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI paketinde bulunan GENÇ TV KIBRIS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ GENÇ TV KIBRIS Kanal Bilgileri

GENÇ TV KIBRIS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. GENÇ TV KIBRIS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.