GH ONE TV Türksat Frekans Bilgisi

GH ONE TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı GH ONE TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel GH ONE TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. GH ONE TV Türksat Frekansı Kaç?

GH ONE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı GH ONE TV
Frekansı18773
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.03.2023

GH ONE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

GH ONE TV Kanalı 18773 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. GH ONE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GH ONE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

GH ONE TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GH ONE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan GH ONE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ GH ONE TV Kanal Bilgileri

GH ONE TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. GH ONE TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.