GONCA TV Türksat Frekans Bilgisi

GONCA TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı GONCA TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel GONCA TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. GONCA TV Türksat Frekansı Kaç?

GONCA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı GONCA TV
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 1 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

GONCA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

GONCA TV Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. GONCA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GONCA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

GONCA TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GONCA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 1 - BATI paketinde bulunan GONCA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ GONCA TV Kanal Bilgileri

GONCA TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. GONCA TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.