GÖZDE TV Türksat Frekans Bilgisi

GÖZDE TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı GÖZDE TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel GÖZDE TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. GÖZDE TV Türksat Frekansı Nedir?


GÖZDE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıGÖZDE TV
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


GÖZDE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

GÖZDE TV Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. GÖZDE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GÖZDE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GÖZDE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan GÖZDE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ GÖZDE TV Kanal Bilgileri

GÖZDE TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. GÖZDE TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.