GREATEST HITS Türksat Frekans Bilgisi

GREATEST HITS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı GREATEST HITS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel GREATEST HITS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. GREATEST HITS Türksat Frekansı Kaç?

GREATEST HITS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı GREATEST HITS
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme27.03.2023

GREATEST HITS kanalının Türksat frekansı nedir?

GREATEST HITS Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. GREATEST HITS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

GREATEST HITS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

GREATEST HITS kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza GREATEST HITS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan GREATEST HITS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ GREATEST HITS Kanal Bilgileri

GREATEST HITS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. GREATEST HITS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.