HABERTURK Türksat Frekans Bilgisi

HABERTURK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı HABERTURK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HABERTURK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HABERTURK Türksat Frekansı Nedir?


HABERTURK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHABERTURK
Frekansı11053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR8000
FEC3/4
Paket İsmiHABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET
TipSD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

HABERTURK kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
HABERTÜRK HD 12209 H - Yatay Doğu 10000 3/4 T4A SHOW HD PAKET

HABERTURK kanalının Türksat frekansı nedir?

HABERTURK Kanalı 11053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HABERTURK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HABERTURK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HABERTURK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET paketinde bulunan HABERTURK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HABERTURK Kanal Bilgileri

HABERTURK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HABERTURK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.