HABERTÜRK HD Türksat Frekans Bilgisi

HABERTÜRK HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı HABERTÜRK HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HABERTÜRK HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HABERTÜRK HD Türksat Frekansı Nedir?


HABERTÜRK HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHABERTÜRK HD
Frekansı12209
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10000
FEC3/4
Paket İsmiSHOW HD PAKET
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

HABERTÜRK HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
HABERTURK 11053 H - Yatay Batı 8000 3/4 T3A HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET

HABERTÜRK HD kanalının Türksat frekansı nedir?

HABERTÜRK HD Kanalı 12209 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HABERTÜRK HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

HABERTÜRK HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HABERTÜRK HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SHOW HD PAKET paketinde bulunan HABERTÜRK HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HABERTÜRK HD Kanal Bilgileri

HABERTÜRK HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HABERTÜRK HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.