HABERTÜRK RADYO Türksat Frekans Bilgisi

HABERTÜRK RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABERTÜRK RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HABERTÜRK RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HABERTÜRK RADYO Türksat Frekansı Nedir?

HABERTÜRK RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHABERTÜRK RADYO
Frekansı12209
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10000
FEC3/4
Paket İsmiSHOW HD PAKET
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

HABERTÜRK RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

HABERTÜRK RADYO Kanalı 12209 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HABERTÜRK RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HABERTÜRK RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HABERTÜRK RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda SHOW HD PAKET paketinde bulunan HABERTÜRK RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HABERTÜRK RADYO Kanal Bilgileri

HABERTÜRK RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HABERTÜRK RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.