HABER GLOBAL Türksat Frekans Bilgisi

HABER GLOBAL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı HABER GLOBAL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HABER GLOBAL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HABER GLOBAL Türksat Frekansı Nedir?

HABER GLOBAL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHABER GLOBAL
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipSD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

HABER GLOBAL kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
HABER GLOBAL HD 12685 H - Yatay Batı 27500 2/3 T3A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29


HABER GLOBAL kanalının Türksat frekansı nedir?

HABER GLOBAL Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HABER GLOBAL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HABER GLOBAL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HABER GLOBAL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan HABER GLOBAL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HABER GLOBAL Kanal Bilgileri

HABER GLOBAL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HABER GLOBAL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.