HALK TV Türksat Frekans Bilgisi

HALK TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı HALK TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HALK TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HALK TV Türksat Frekansı Nedir?

HALK TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHALK TV
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 1 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

HALK TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
HALK TV HD 12685 V - Dikey Batı 30000 2/3 T3A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8


HALK TV kanalının Türksat frekansı nedir?

HALK TV Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HALK TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HALK TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HALK TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 1 - BATI paketinde bulunan HALK TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HALK TV Kanal Bilgileri

HALK TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HALK TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.