HALK TV HD Türksat Frekans Bilgisi

HALK TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı HALK TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HALK TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HALK TV HD Türksat Frekansı Kaç?

HALK TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı HALK TV HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

HALK TV HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
HALK TV 12422 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 1 - BATI


HALK TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

HALK TV HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. HALK TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

HALK TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

HALK TV HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HALK TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan HALK TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HALK TV HD Kanal Bilgileri

HALK TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HALK TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.