HAPPY Türksat Frekans Bilgisi

HAPPY Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı HAPPY kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HAPPY Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HAPPY Türksat Frekansı Kaç?

HAPPY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı HAPPY
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme20.03.2023

HAPPY kanalının Türksat frekansı nedir?

HAPPY Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HAPPY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HAPPY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

HAPPY kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HAPPY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan HAPPY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HAPPY Kanal Bilgileri

HAPPY kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HAPPY kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.