HASKEN RANA Türksat Frekans Bilgisi

HASKEN RANA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı HASKEN RANA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HASKEN RANA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HASKEN RANA Türksat Frekansı Nedir?

HASKEN RANA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHASKEN RANA
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

HASKEN RANA kanalının Türksat frekansı nedir?

HASKEN RANA Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. HASKEN RANA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HASKEN RANA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HASKEN RANA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan HASKEN RANA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HASKEN RANA Kanal Bilgileri

HASKEN RANA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HASKEN RANA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.