HISTORY HD Türksat Frekans Bilgisi

HISTORY HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı HISTORY HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HISTORY HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HISTORY HD Türksat Frekansı Nedir?

HISTORY HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHISTORY HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme23.09.2023

HISTORY HD kanalının Türksat frekansı nedir?

HISTORY HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HISTORY HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

HISTORY HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HISTORY HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan HISTORY HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HISTORY HD Kanal Bilgileri

HISTORY HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HISTORY HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.