HOTTEST HITS Türksat Frekans Bilgisi

HOTTEST HITS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı HOTTEST HITS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HOTTEST HITS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HOTTEST HITS Türksat Frekansı Kaç?

HOTTEST HITS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı HOTTEST HITS
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme20.03.2023

HOTTEST HITS kanalının Türksat frekansı nedir?

HOTTEST HITS Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HOTTEST HITS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HOTTEST HITS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

HOTTEST HITS kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HOTTEST HITS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan HOTTEST HITS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HOTTEST HITS Kanal Bilgileri

HOTTEST HITS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HOTTEST HITS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.