HT Türksat Frekans Bilgisi

HT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı HT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel HT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. HT Türksat Frekansı Nedir?

HT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıHT
Frekansı11053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR8000
FEC3/4
Paket İsmiHABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET
TipRD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme3.10.2023

HT kanalının Türksat frekansı nedir?

HT Kanalı 11053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

HT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET paketinde bulunan HT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ HT Kanal Bilgileri

HT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. HT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.