ID HD Türksat Frekans Bilgisi

ID HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı ID HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ID HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ID HD Türksat Frekansı Nedir?

ID HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıID HD
Frekansı11789
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-4
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

ID HD kanalının Türksat frekansı nedir?

ID HD Kanalı 11789 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. ID HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

ID HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ID HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-4 paketinde bulunan ID HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ID HD Kanal Bilgileri

ID HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ID HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.