İKRA Türksat Frekans Bilgisi

İKRA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı İKRA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel İKRA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. İKRA Türksat Frekansı Kaç?

İKRA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı İKRA
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

İKRA kanalının Türksat frekansı nedir?

İKRA Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. İKRA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

İKRA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

İKRA kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza İKRA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan İKRA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ İKRA Kanal Bilgileri

İKRA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. İKRA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.