İLKE TV Türksat Frekans Bilgisi

İLKE TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEREL temalı İLKE TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel İLKE TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. İLKE TV Türksat Frekansı Nedir?


İLKE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıİLKE TV
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


İLKE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

İLKE TV Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. İLKE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

İLKE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza İLKE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan İLKE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ İLKE TV Kanal Bilgileri

İLKE TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. İLKE TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.