İNTER AZ Türksat Frekans Bilgisi

İNTER AZ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı İNTER AZ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel İNTER AZ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. İNTER AZ Türksat Frekansı Nedir?

İNTER AZ kanalı kapandı mı?

İNTER AZ kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek İNTER AZ kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

İNTER AZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıİNTER AZ
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

İNTER AZ kanalının Türksat frekansı nedir?

İNTER AZ Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. İNTER AZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

İNTER AZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza İNTER AZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan İNTER AZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ İNTER AZ Kanal Bilgileri

İNTER AZ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. İNTER AZ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.