IN LOVE Türksat Frekans Bilgisi

IN LOVE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı IN LOVE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel IN LOVE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. IN LOVE Türksat Frekansı Kaç?

IN LOVE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı IN LOVE
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

IN LOVE kanalının Türksat frekansı nedir?

IN LOVE Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. IN LOVE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

IN LOVE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

IN LOVE kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza IN LOVE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan IN LOVE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ IN LOVE Kanal Bilgileri

IN LOVE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. IN LOVE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.