ISLAM CHANNEL Türksat Frekans Bilgisi

ISLAM CHANNEL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı ISLAM CHANNEL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ISLAM CHANNEL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ISLAM CHANNEL Türksat Frekansı Kaç?

ISLAM CHANNEL kanalı kapandı mı?

ISLAM CHANNEL kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek ISLAM CHANNEL kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

ISLAM CHANNEL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ISLAM CHANNEL
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipSD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz

ISLAM CHANNEL kanalının Türksat frekansı nedir?

ISLAM CHANNEL Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ISLAM CHANNEL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ISLAM CHANNEL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ISLAM CHANNEL kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ISLAM CHANNEL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan ISLAM CHANNEL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ISLAM CHANNEL Kanal Bilgileri

ISLAM CHANNEL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ISLAM CHANNEL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.