JAZZ LATINO Türksat Frekans Bilgisi

JAZZ LATINO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı JAZZ LATINO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel JAZZ LATINO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. JAZZ LATINO Türksat Frekansı Nedir?

JAZZ LATINO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıJAZZ LATINO
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreNDS
Güncelleme25.09.2023

JAZZ LATINO kanalının Türksat frekansı nedir?

JAZZ LATINO Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. JAZZ LATINO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

JAZZ LATINO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza JAZZ LATINO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan JAZZ LATINO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ JAZZ LATINO Kanal Bilgileri

JAZZ LATINO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. JAZZ LATINO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.