JAZZ NOW Türksat Frekans Bilgisi

JAZZ NOW Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı JAZZ NOW kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel JAZZ NOW Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. JAZZ NOW Türksat Frekansı Kaç?

JAZZ NOW Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı JAZZ NOW
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme20.03.2023

JAZZ NOW kanalının Türksat frekansı nedir?

JAZZ NOW Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. JAZZ NOW kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

JAZZ NOW Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

JAZZ NOW kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza JAZZ NOW kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan JAZZ NOW kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ JAZZ NOW Kanal Bilgileri

JAZZ NOW kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. JAZZ NOW kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.