JOY FM TÜRKİYE Türksat Frekans Bilgisi

JOY FM TÜRKİYE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı JOY FM TÜRKİYE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel JOY FM TÜRKİYE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. JOY FM TÜRKİYE Türksat Frekansı Nedir?

JOY FM TÜRKİYE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıJOY FM TÜRKİYE
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.09.2023

JOY FM TÜRKİYE kanalının Türksat frekansı nedir?

JOY FM TÜRKİYE Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. JOY FM TÜRKİYE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

JOY FM TÜRKİYE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza JOY FM TÜRKİYE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan JOY FM TÜRKİYE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ JOY FM TÜRKİYE Kanal Bilgileri

JOY FM TÜRKİYE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. JOY FM TÜRKİYE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.