JUNIORS NETWORK Türksat Frekans Bilgisi

JUNIORS NETWORK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı JUNIORS NETWORK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel JUNIORS NETWORK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. JUNIORS NETWORK Türksat Frekansı Nedir?


JUNIORS NETWORK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıJUNIORS NETWORK
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.02.2024


JUNIORS NETWORK kanalının Türksat frekansı nedir?

JUNIORS NETWORK Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. JUNIORS NETWORK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

JUNIORS NETWORK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza JUNIORS NETWORK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan JUNIORS NETWORK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ JUNIORS NETWORK Kanal Bilgileri

JUNIORS NETWORK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. JUNIORS NETWORK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.