KABLO INFO HD Türksat Frekans Bilgisi

KABLO INFO HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KABLO INFO HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KABLO INFO HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KABLO INFO HD Türksat Frekansı Nedir?

KABLO INFO HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKABLO INFO HD
Frekansı11916
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.12.2023

KABLO INFO HD kanalının Türksat frekansı nedir?

KABLO INFO HD Kanalı 11916 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. KABLO INFO HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

KABLO INFO HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KABLO INFO HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI paketinde bulunan KABLO INFO HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KABLO INFO HD Kanal Bilgileri

KABLO INFO HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KABLO INFO HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.