KAFA RADYO Türksat Frekans Bilgisi

KAFA RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı KAFA RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KAFA RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KAFA RADYO Türksat Frekansı Kaç?

KAFA RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı KAFA RADYO
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

KAFA RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

KAFA RADYO Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KAFA RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KAFA RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KAFA RADYO kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KAFA RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan KAFA RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KAFA RADYO Kanal Bilgileri

KAFA RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KAFA RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.