KANAL 7 AVRUPA HD Türksat Frekans Bilgisi

KANAL 7 AVRUPA HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KANAL 7 AVRUPA HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KANAL 7 AVRUPA HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KANAL 7 AVRUPA HD Türksat Frekansı Nedir?

KANAL 7 AVRUPA HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKANAL 7 AVRUPA HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

KANAL 7 AVRUPA HD kanalının Türksat frekansı nedir?

KANAL 7 AVRUPA HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KANAL 7 AVRUPA HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

KANAL 7 AVRUPA HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KANAL 7 AVRUPA HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan KANAL 7 AVRUPA HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KANAL 7 AVRUPA HD Kanal Bilgileri

KANAL 7 AVRUPA HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KANAL 7 AVRUPA HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.