KANAL ANTALYA Türksat Frekans Bilgisi

KANAL ANTALYA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEREL temalı KANAL ANTALYA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KANAL ANTALYA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KANAL ANTALYA Türksat Frekansı Nedir?

KANAL ANTALYA kanalı kapandı mı?

KANAL ANTALYA kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek KANAL ANTALYA kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

KANAL ANTALYA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKANAL ANTALYA
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz

KANAL ANTALYA kanalının Türksat frekansı nedir?

KANAL ANTALYA Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KANAL ANTALYA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KANAL ANTALYA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KANAL ANTALYA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan KANAL ANTALYA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KANAL ANTALYA Kanal Bilgileri

KANAL ANTALYA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KANAL ANTALYA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.