KANAL AVRUPA Türksat Frekans Bilgisi

KANAL AVRUPA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KANAL AVRUPA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KANAL AVRUPA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KANAL AVRUPA Türksat Frekansı Kaç?

KANAL AVRUPA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı KANAL AVRUPA
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

KANAL AVRUPA kanalının Türksat frekansı nedir?

KANAL AVRUPA Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KANAL AVRUPA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KANAL AVRUPA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KANAL AVRUPA kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KANAL AVRUPA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan KANAL AVRUPA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KANAL AVRUPA Kanal Bilgileri

KANAL AVRUPA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KANAL AVRUPA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.