KANAL D HD Türksat Frekans Bilgisi

KANAL D HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı KANAL D HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KANAL D HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KANAL D HD Türksat Frekansı Kaç?

KANAL D HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı KANAL D HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

KANAL D HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
KANAL D 11976 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A DTVH P1 T44


KANAL D HD kanalının Türksat frekansı nedir?

KANAL D HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KANAL D HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

KANAL D HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KANAL D HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KANAL D HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan KANAL D HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KANAL D HD Kanal Bilgileri

KANAL D HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KANAL D HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.