KANAL FIRAT Türksat Frekans Bilgisi

KANAL FIRAT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KANAL FIRAT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KANAL FIRAT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KANAL FIRAT Türksat Frekansı Nedir?

KANAL FIRAT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKANAL FIRAT
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.12.2023

KANAL FIRAT kanalının Türksat frekansı nedir?

KANAL FIRAT Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KANAL FIRAT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KANAL FIRAT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KANAL FIRAT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan KANAL FIRAT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KANAL FIRAT Kanal Bilgileri

KANAL FIRAT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KANAL FIRAT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.