KARADENİZ TÜRK TV Türksat Frekans Bilgisi

KARADENİZ TÜRK TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan KARADENİZ TÜRK TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KARADENİZ TÜRK TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KARADENİZ TÜRK TV Türksat Frekansı Kaç?

KARADENİZ TÜRK TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı KARADENİZ TÜRK TV
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 18 - BATI
TipSD
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

KARADENİZ TÜRK TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
KARADENİZ TÜRK TV 11061 H - Yatay Batı 4820 3/4 T3A TÜRKSAT ANKARA PAKET 28
KARADENİZ TÜRK TV 11976 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A DTVH P1 T44


KARADENİZ TÜRK TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KARADENİZ TÜRK TV Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KARADENİZ TÜRK TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KARADENİZ TÜRK TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KARADENİZ TÜRK TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KARADENİZ TÜRK TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 18 - BATI paketinde bulunan KARADENİZ TÜRK TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KARADENİZ TÜRK TV Kanal Bilgileri

KARADENİZ TÜRK TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KARADENİZ TÜRK TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.