KARADENİZ TÜRK TV Türksat Frekans Bilgisi

KARADENİZ TÜRK TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KARADENİZ TÜRK TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KARADENİZ TÜRK TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KARADENİZ TÜRK TV Türksat Frekansı Kaç?

KARADENİZ TÜRK TV kanalı kapandı mı?

KARADENİZ TÜRK TV kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek KARADENİZ TÜRK TV kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

KARADENİZ TÜRK TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı KARADENİZ TÜRK TV
Frekansı11061
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR4820
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 28
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

KARADENİZ TÜRK TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KARADENİZ TÜRK TV Kanalı 11061 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4820 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. KARADENİZ TÜRK TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KARADENİZ TÜRK TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KARADENİZ TÜRK TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KARADENİZ TÜRK TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 28 paketinde bulunan KARADENİZ TÜRK TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KARADENİZ TÜRK TV Kanal Bilgileri

KARADENİZ TÜRK TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KARADENİZ TÜRK TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.