KENT TÜRK Türksat Frekans Bilgisi

KENT TÜRK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KENT TÜRK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KENT TÜRK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KENT TÜRK Türksat Frekansı Kaç?

KENT TÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı KENT TÜRK
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

KENT TÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

KENT TÜRK Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KENT TÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KENT TÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KENT TÜRK kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KENT TÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan KENT TÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KENT TÜRK Kanal Bilgileri

KENT TÜRK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KENT TÜRK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.