KINGDOM AFRICA TV Türksat Frekans Bilgisi

KINGDOM AFRICA TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KINGDOM AFRICA TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KINGDOM AFRICA TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KINGDOM AFRICA TV Türksat Frekansı Nedir?

KINGDOM AFRICA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKINGDOM AFRICA TV
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.09.2023

KINGDOM AFRICA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KINGDOM AFRICA TV Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KINGDOM AFRICA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KINGDOM AFRICA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KINGDOM AFRICA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan KINGDOM AFRICA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KINGDOM AFRICA TV Kanal Bilgileri

KINGDOM AFRICA TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KINGDOM AFRICA TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.