KINGDOM MOVIES 24 Türksat Frekans Bilgisi

KINGDOM MOVIES 24 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KINGDOM MOVIES 24 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KINGDOM MOVIES 24 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KINGDOM MOVIES 24 Türksat Frekansı Nedir?

KINGDOM MOVIES 24 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKINGDOM MOVIES 24
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.12.2023

KINGDOM MOVIES 24 kanalının Türksat frekansı nedir?

KINGDOM MOVIES 24 Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KINGDOM MOVIES 24 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KINGDOM MOVIES 24 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KINGDOM MOVIES 24 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan KINGDOM MOVIES 24 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KINGDOM MOVIES 24 Kanal Bilgileri

KINGDOM MOVIES 24 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KINGDOM MOVIES 24 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.