KOZA TV Türksat Frekans Bilgisi

KOZA TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı KOZA TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KOZA TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KOZA TV Türksat Frekansı Kaç?

KOZA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı KOZA TV
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

KOZA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KOZA TV Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KOZA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KOZA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KOZA TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KOZA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan KOZA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KOZA TV Kanal Bilgileri

KOZA TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KOZA TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.