KPEGAH TV Türksat Frekans Bilgisi

KPEGAH TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan KPEGAH TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KPEGAH TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KPEGAH TV Türksat Frekansı Nedir?

KPEGAH TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKPEGAH TV
Frekansı18773
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme8.06.2023

KPEGAH TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KPEGAH TV Kanalı 18773 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KPEGAH TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KPEGAH TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KPEGAH TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan KPEGAH TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KPEGAH TV Kanal Bilgileri

KPEGAH TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KPEGAH TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.