KRAL FM Türksat Frekans Bilgisi

KRAL FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı KRAL FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KRAL FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KRAL FM Türksat Frekansı Nedir?

KRAL FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKRAL FM
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

KRAL FM kanalının Türksat frekansı nedir?

KRAL FM Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KRAL FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KRAL FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KRAL FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan KRAL FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KRAL FM Kanal Bilgileri

KRAL FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KRAL FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.