KRAL POP Türksat Frekans Bilgisi

KRAL POP Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı KRAL POP kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KRAL POP Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KRAL POP Türksat Frekansı Kaç?

KRAL POP Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı KRAL POP
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreŞifresiz

KRAL POP kanalının Türksat frekansı nedir?

KRAL POP Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KRAL POP kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KRAL POP Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KRAL POP kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KRAL POP kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan KRAL POP kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KRAL POP Kanal Bilgileri

KRAL POP kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KRAL POP kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.