KUDÜS TV Türksat Frekans Bilgisi

KUDÜS TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı KUDÜS TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KUDÜS TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KUDÜS TV Türksat Frekansı Nedir?


KUDÜS TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKUDÜS TV
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipSD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


KUDÜS TV kanalının Türksat frekansı nedir?

KUDÜS TV Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. KUDÜS TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KUDÜS TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KUDÜS TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan KUDÜS TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KUDÜS TV Kanal Bilgileri

KUDÜS TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KUDÜS TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.