KÜPE FM Türksat Frekans Bilgisi

KÜPE FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı KÜPE FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel KÜPE FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. KÜPE FM Türksat Frekansı Nedir?


KÜPE FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıKÜPE FM
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.02.2024


KÜPE FM kanalının Türksat frekansı nedir?

KÜPE FM Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. KÜPE FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KÜPE FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KÜPE FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan KÜPE FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ KÜPE FM Kanal Bilgileri

KÜPE FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. KÜPE FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.